אודותינו

אלפורט ייבוא בע"מ  הינה החברה המובילה את הייבוא והשיווק בתחום תעשיית דפוס הטמפוגרפיה או מה שחלקכם מכנים – דפוס טמפון (pad printing) בישראל.

אלפורט ייבוא בע"מ הינה חברה "אחות" לחברת א.מירטל בע"מ – הדפסות טמפוגרפיה והנ"ל משתמשת בשירותיה של האחרונה בכל תחום הייעוץ המקצועי, השירות והתפעול בתחום תעשיית דפוס הטמפוגרפיה על מרכיביו ותחום צבעי הדפוס לסוגיו.

אלפורט ייבוא בע"מ מייבאת ומשווקת בלעדית בארץ את מכונות הטמפוגרפיה האיטלקיות מתוצרת TOSH על סוגיהן וגודלן ויודעת לספק את כל האביזרים הנלווים, העזרים, האחריות, ההדרכה, התפעול והתחזוקה של הנ"ל.

מכונות הטמפוגרפיה המיובאות בלעדית על-ידינו הינן הדור החדש והאחרון של מכונות דפוס הטמפוגרפיה בעולם, הן מכונות אלקטרוניות, ללא צורך בלחצי אוויר וללא צורך במדחס (קומפרסור).

המכונות הינן מהאמינות ומהמובילות בתחומן ומשווקות בעולם בהצלחה רבה.

בנוסף מייבאת אלפורט ייבוא בע"מ את כל הציוד ההיקפי הנדרש לתעשיית דפוס הטמפוגרפיה ובו נכללים הטמפונים ( פדים ) האיכותיים, גלופות מסוגים שונים (פולימריות ומתכת), מקרנים, מכונות שטיפה, מכונות פיתוח והכנת הגלופות.

כל סוגי צבעי דפוס הטמפוגרפיה והמדללים מיובאים כמו כן ע"י אלפורט ייבוא בע"מ, צבעים הנחשבים כיום לאיכותיים ביותר, האטומים ביותר והעמידים ביותר בתעשיית הטמפוגרפיה העולמית, גם הם מתוצרת איטלקית בשיתוף פעולה בין חברת TOSH לחברת SERICOM.

כחלק מהתמחות החברה בחתום תעשיית דפוס הטמפון נותנת אלפורט ייבוא בע"מ, שירות מלא וצמוד ללקוחותיה ע"י שימוש בניסיון רב השנים של חברת א.מירטל בע"מ.

בשוק הישראלי התחרותי מציגה אלפורט ייבוא בע"מ רמת מחירים הוגנת ונמוכה משאר מתחריה האירופיים תוך שמירה על איכויות מהגבוהות בעולם הדפוס.

אלפורט ייבוא בע"מ הציבה לעצמה כיעד אסטרטגי להתבלט במתן שירות אישי ללקוחותיה הכולל מענה מלא על צרכיהם ויכולת אספקת המוצרים בזמנים הקצרים והישירים ביותר הקיימים כיום בתחום.

אלפורט ייבוא בע"מ רואה בעזרה ותמיכה בעסקים מתחילים ומתפתחים כיעד אסטרטגי ראשון במעלה ותיתן שירות מלא כולל ייעוץ הדרכה והכוונה לעסקים חדשים ומתפתחים בתחום דפוס הטמפוגרפיה בארץ.

אלפורט ייבוא בע"מ נשענת על מקצועיות רבת שנים של חברת א. מירטל בע"מ בתחום דפוס הטמפוגרפיה בארץ.

אנו באלפורט גאים לתת את השירות הטוב ביותר ללקוחותינו ועל כך יעידו האחרונים.

רועי נפש, בעלים.

כמה מילים על חברת א. מירטל בע"מ:

חברת א.מירטל בע"מ הינה החברה המובילה בארץ בתחום דפוס הטמפוגרפיה. אנו מתמחים במתן שירות אמין, מקצועי, מהיר ואיכותי לכלל לקוחותינו. אנו משתמשים בציוד האיכותי והמתקדם ביותר הקיים כיום בעולם דפוס הטמפוגרפיה. כל הציוד (מכונות, צבעים, גלופות וכו') הינם מתוצרת אירופאית בכלל ואיטלקית בפרט.

קישור לאתר א. מירטל בע"מ 

mirtal (2)


כמה מילים על TOSH s.r.l:

חברת TOSH s.r.l האיטלקית נחשבת היום ליצרנית מכונות דפוס הטמפוגרפיה המתקדמת טכנולוגית ביותר בעולם, כל מכונות החברה הינן חשמליות, מדוייקות, חזקות ואמינות בצורה בלתי רגילה. הגאונות שבפשטות והתחכום שבמורכבות מציב את המכונות והציוד אותן מייצרת החברה בקו הראשון בתחום הטמפוגרפיה.

קישור לאתר TOSH:

tosh logo1