בית/שירות
שירות2020-12-09T16:28:03+02:00

שירות כולל ומקיף

אנו מאמינים כי שירות כולל ומקיף הוא אחד מאבני היסוד החשובות ביותר בחברה העוסקת בייבוא ושיווק מיכון וציוד לתעשיה. אלפורט הציבה לעצמה כיעד אסטרטגי ראשון במעלה, להתבלט בטיב מתן השירות האישי ללקוחותיה הקטנים והגדולים כאחד. אנו עושים כל שביכולתנו לענות על כל שאלה, טענה או צורך ועושים הכל על מנת לספק את השירות בצורה המהירה ביותר, המקצועית ביותר והאדיבה ביותר.אנו רואים בעסקים מתחילים בתחום הטמפוגרפיה מנוף להרחבת חוג הלקוחות ובהתאם לכך אנו מספקים שירות מלא הכולל ייעוץ (לפני, אחרי ותוך כדי…) והדרכות בתחום.

שרותי גרפיקה

אנו מספקים ללקוחותינו שירותי העמדה, שינויים ועיצובים גרפיים באמצעות ציוד המתקדם ביותר כיום בתחום. מחשבי 'מק', מדפסות שקפים ועמדת ניהול גרפיקה ייעודית.

הקרנת גלופות

לאלו שאינם חפצים בהקרנת גלופות 'in house' אנו מספקים שירות הקרנת גלופות מסוגים שונים ובכל גודל נדרש. אנו נקבל מכם גרפיקה ונכין את הגלופה כך שתהיה מוכנה לעבודה במכונה שלכם.

ערבוב צבעים וצבעים מיוחדים

גם כאשר מגוון הצבעים הבסיסיים המוצעים למכירה על ידנו רחב, עדיין קיימות דרישות לצבעים מיוחדים ולגוונים מיוחדים. אנו יודעים לתת מענה לכל דרישת צבע ולערבב גוונים לכל pantone שנדרש.

הדרכות

בכל שלב בקניית מכונה, מעבר מקום, תחלופה של עובד/ים, אנו יודעים לתת מענה הדרכתי רחב על מגוון נושאים בתחום הטמפוגרפיה, החל מערבובי צבע, דרך הקרנת גלופות ועד לתהליך הדפסה מא' ועד ת' הכולל הדרכה מפורטת על הפעלה ותחזוק מכונה/ות.

הדפסות ניסיון ו/או בדיקות היתכנות לתחילת פרויקט

אנו נוכל לבצע כל הדפסת ניסיון, כל בדיקת היתכנות ואפילו הדפסות כמות ראשונית כדוגמאות ו/או כמנה ראשונה בפרויקט. יתרון עצום כזה לא רק מסייע בתחילת פרויקט אלא יכול לתת מענה בעיצומו של פרויקט כאשר נדרשים גיבויים והשלמות להדפסות על ידי הלקוח. אנו מנוסים ומקצועיים בתחום הדפוס עצמו ולא רק במיכון ולכן נוכל לתת מענה לכל שאלה לאורך כל תהליך ההדפסה.

תמיכה טכנית

על מנת שהציוד שרכשתם יהיה כשיר לאורך שנים, עליכם לבצע מספר מצומצם של תחזוקות שגרה, אם וכאשר קורית תקלה כל שהיא בציוד אנו יודעים לתת מענה מקצועי, מדוייקף אמין ומהיר לכל תקלה באשר היא, גם מכיוון שאנו מכירים ועבדים שנים רבות עם המוצרים אותם אנו משווקים וגם כיוון ששמנו לעצמנו כיעד, להיות הטובים ביותר באופן מתן התמיכה טכנית לסוגיה.

ייעוץ

ייעוץ חינם בלי חוכמות, פנו אלינו בכל שאלה ובכל תהייה, אם קניתם אצלנו ואם לאו. אנו ניתן תשובה אמינה ומדוייקת לכל שאלה שיש לנו תשובה עליה. כתוצאה מנסיון רב השנים גם שלנו וגם של חברת א.מירטל בע"מ, נתקלנו בדרך בסוגי מכונות שונים, צבעים שונים וציוד מגוון לתחום הטמפוגרפיה, כל מה שאנו מכירים – נוכל לסייע ולתת מנסיוננו ובהתחייבות לאמינות מוחלטת.

צרו עימנו קשר עוד היום, בכל שאלה!

עבור למעלה