פד פרינט, הינו שם נוסף להדפסת טמפון (טמפוגרפיה). הטמפוגרפיה היא שיטת הדפסה מיוחדת אשר מספקת תוצאות מדהימות תוך שימוש בשיטות ייחודיות וכלים טכנולוגים מתקדמים. השיטה מומלצת לעסקים ולחברות אשר רוצים למתג את עצמם על מגוון רחב של מוצרים. באמצעות שיטת הטמפוגרפיה והמכונות בהן משתמשים בשיטה זו, ניתן להדפיס על משטחים קעורים ולא ישרים כל מה שרוצים! החל ממצתים, עטים, כפתורים של מדיח או תנור, מוצרים חשמליים, כוסות קפה ועוד.

כיצד זה עובד?

השיטה בה מתבצעת השיטה מזכירה מעט את שיטת החותמת. למעשה לוקחים כרית סיליקון אשר סופגת את הדיו והצורה מהגלופה שהותאמה מראש ומטמיעים אותה על המוצר אותו רוצה להדפיס.

השלבים לביצוע העבודה:

מכונת ההדפסה תמרח את הצבע והדיו על פני הגלופה. את כרית הסיליקון (הטמפון) לוחצים חזק ומצמידים לגלופה על מנת שתספוג את הצבעים ותעביר אותם בשלומתם לתוך המוצר.

על אילו חומרים ניתן להדפיס בשיטה זו?

את הפד פרינט ניתן לבצע על זכוכיות, פלסטיק, עץ, גומי, מתכת, עור, וסוגי בד מסויימים. למעשה כל מוצר אשר בנוי מחומרים אלו יכול להנות מהפד פרינט בצורה מושלמת, כזאת שבאמת תעניק חיים למוצר.

בניגוד לשיטות הדפסה אחרות, הפד פרינט אינה תלויה במשטח של המוצר שכן היא מותאמת כאמור למשטחים לא ישרים, קמורים, משופעים ועוד. כמובן, שהיא גם מומלצת ביותר למשטחים ישרים. ההדפסה הינה כל כך איכותית, שהיא נשארת לאורך זמן ממושך ועמידה בפני שחיקה פיזית וחומרי ניקוי חזקים.

לסיכום, אם אתם מעוניינים לחלק או לשווק מוצרים ממותגים ורוצים להשתמש בשיטה הטובה ביותר ולא בשיטות הדפסה שלא יעשו את העבודה לטווח הארוך, הפד פרינט היא ללא ספק שיטת העבודה עבורכם. יש להיוועץ עם אנשי מקצוע שיוכלו לספק לכם מידע נוסף לרבות מחירים, משך זמן וכדומה.