בעולם הדפסת הטמפון, על מנת שהתוצאות יצאו בדיוק לשביעות רצון הלקוח, יש צורך בשני דברים עיקריים המשלימים זה את זה: מקצועיות והבנה בביצוע העבודה מצד האדם, ומכונה יעילה ומותאמת לצורך הספציפי עבור כל עבודה.

אמנם איך לבצע את העבודה כמו שצריך לא נוכל ללמד אתכם, אבל בהחלט נוכל לעזור לכם למצוא את המכונה הטובה ביותר המתאימה לצרכים שלכם.

למעשה, את מכונות הטמפון אפשר לחלק ל-3 קטגוריות. הקטגוריה הראשונה: מכונות מהירות, הקטגוריה השניה: מכונות גמישות והקטגוריה השלישית: מכונות מורכבות.

מכונות מהירות:

שמה של קטגוריה זו למעשה מספר את הסיפור של אותן מכונות. מדובר במכונות המהירות ביותר שניתן למצוא. מכונות אלו חזקות, מדויקות, ומטרתן היא לייצר את העבודה בקצב מהיר על מנת לספק את התוצאה הרצויה בזמן הקצר ביותר. מכונות ידועות תחת קטגוריה זו הן מכונות ה-logica, logica macro  ו-ה logica mi macro, כמובן שלכל אחת מהן יתרונות משלה.

מכונות גמישות:

בקטגוריה זו ניתן למצוא מכונות כמו Logica  מהמספור של 01 ועד 08. לכל מכונה גודל ומהירות משלה המותאמת לצורך ספציפי. מכונות גמישות הינן גמישות למתן שירותים שונים וניתן לשנות את העבודה עליהם מספר רב של פעמים במהלך היום.

מכונות מורכבות:

מכונות אלו מאופיינות על פי דרישות מאוד ממוקדות וספציפיות של הלקוח. יש להן אינסוף פונקציות, ואם אתם זקוקים למכונה המסוגלת לתפקד כפס ייצור המוני, אתם זקוקים למכונה הנמצאת תחת קטגוריה זו.

כפי שניתן לראות, יש מגוון גדול של מכונות טמפון. על מנת למצוא את המכונה הנכונה עבורכם, זאת שתספק לכם את התוצאה לה אתם מייחלים תוך נהלי עבודה ברורים וכמובן חסכון משמעותי בעלויות, יש להיוועץ באנשי המקצוע הנכונים לכך. אנחנו באלפורט נספק לכם את כל המידע שאתם צריכים ונעזור לכם להבין היטב באיזו מכונה כדאי לכם להשתמש.